Solidny jak Bedrock,
tani jak Dirt

Wskocz do świata klocków, potworów i kanciastych ludzi.
Z przyjemnością poprowadzimy Cię przez pierwsze kroki tworzenia Twojego własnego serwera.

Sprawdź ofertęRejestracja

Generic placeholder image

Efektywność

Panel Craftserve został zaprojektowany aby spełnić potrzeby zarówno początkujących jak i naprawdę zaawansowanych użytkowników. Każda opcja jest łatwo dostępna z interfejsu użytkownika. Możesz zarządzać folderami i plikami prosto ze strony www. Wbudowany edytor koloruje składnię plików i weryfikuje struktury plików YML. Możesz też tworzyć i rozpakowywać skompresowane archiwa ZIP i RAR. Możesz zrobić bardzo wiele w bardzo prosty sposób.

Generic placeholder image

Doświadczenie

Craftserve jest pierwszym hostingiem Minecraft w Polsce i jednym z pierwszych w Europie. Nasze usługi wystartowały na początku 2011 roku i przez ostatnie 3 lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie i liczbę zadowolonych klientów. Stworzenie naszego własnego panelu i elastycznej architektury serwerowej sprawiło, że jesteśmy numerem jeden w Polsce.

Generic placeholder image

Wydajność

Twój serwer działa w jednym z najlepszych datacenter w Europie. Każda z naszych maszyn korzysta z dysków SSD, bardzo szybkiej pamięci RAM oraz 6 rdzeniowych profesjonalnych procesorów Intel Xeon Te procesory mają bardzo wysokie (12495 punktów) w rankingu cpubenchmark.net. Instancja twojego serwera jest kompletnie odseparowana od innych użytkowników. Posiadasz gwarantowany czas procesora, przepustowość I/O dysku SSD oraz pamięć RAM.

Generic placeholder image

Podgląd mapy 3D

Każdy serwer posiada wbudowany w Panel podgląd mapy. Ta funkcja daje Ci perspektywę zdobycia nowych graczy. Nowy gracz to nowe przygody, a może nawet nowy przyjaciel. Taki podgląd jest odświeżany kilka razy dziennie, więc przedstawia aktualną sytuację na twoim serwerze. Przykładowy podgląd mapy możesz zobaczyć tutaj.

Generic placeholder image

Płatności

Obsługujemy wszystkie popularne sposoby płatności. Możesz w łatwy sposób zapłacić paysafecard, tradycyjnym przelewem, płatnościami Dotpay (większość polskich banków, natychmiastowe potwierdzenie), PayPal lub wysłać SMS. W przeciwieństwie do innych firm nie potrącamy z paysafecard - płacąc 10zł dokładnie 10zł trafia do portfela Twojego nowego serwera.

Wybierz pakiet odpowiadający Twoim potrzebom
Każdy serwer możesz stworzyć za darmo i testować przez 24 godziny!

DIRT/GRASS

 5 / 10 graczy
 384 MB / 1024 MB RAM
Dysk SSD
Gracze premium/non-premium
Silnik Standard, Bukkit (5 pluginów)
Itemshop, Mapa 3D
Aktywuj teraz
4.99 zł

PREMIUM

Bez limitu graczy
Bez limitu pamięci
Dysk SSD
Gracze premium/non-premium
Standard, Bukkit, Spigot, Forge
Itemshop, Mapa 3D, MySQL
Aktywuj teraz
30 zł

Nasz panel

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli nie masz pewności jaka oferta w pełni spełni Twoje oczekiwania - napisz do nas. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać optymalną ofertę! :)
Czekamy na twoją wiadomość!

tu jest haczyk: ¿